فروش دستگاه های تصفیه آب و انواع فیلتر های ساید    ۰۹۱۲۲۴۸۰۸۰۲   -۰۲۱۴۶۰۴۰۲۳

اثرات منفی کلر در آب شهری

همه ما می دانیم که کلر در آب لوله کشی منازل وجود دارد. علت وجود آن خاصیت ضد باکتری کلر می باشد. البته میزان کلر موجود در آب شهری در مناطق مختلف متفاوت می باشد. نکته منفی ای که در این مقاله به آن اشاره داریم، شستشو و حمام با آب کلر دارد می باشد.

اگر خانه شما دارای سیستم و دستگاه تصفیه آب نیست، می توان گفت که استحمام با آب کلردار همانند شنا در استخر دارای عوارضی بر روی پوست و موی شما می باشد.

کلر اثری منفی در چربی طبیعی پوست و موی شما دارد و با کاهش این چربی و با بازشدن منافذ پوست بر اثر استحمام، پوست و موی ما خشک و شکننده می شوند.

 

از دیگر نکات منفی آن می توان به استنشاق بخار در حمام اشاره کرد. کلر نیز مانند دیگر مواد شیمیایی بر اثر تبخیر آب می تواند به مجرای تنفسی ما راه پیدا کند و باعث عوارضی شود.

در این مورد کلر می تواند خطر ابتلا به مشکلات تنفسی، آسم، برونشیت و سرطان را افزایش دهد. به منظور جلوگیری از این عوارض بالقوه خطرناک، می توان با خرید و نصب یک دستگاه تصفیه آب خانگی، از این خطرات ایمن بوده و سلامت خانواده را تضمین نمود.

باید توجه داشت که اثر ضد باکتریایی کلر مسلما تا قبل از نوشیدن آن انجام شده است و نیازی به نوشیدن این ماده غیر ضروری نمی باشد. لذا سیستم تصفیه آبی که استفاده می گردد، می تواند این ماده را به خوبی از آب حذف نماید

مضرات  کلر در آب

اثرات منفی کلر در آب

اثرات منفی کلر در آب

کلمات کلیدی:

فروش دستگاه تصفیه آب/دستگاه تصفیه آب/قیمت دستگاه تصفیه آب/دستگاه تصفیه آب تایوانی/دستگاه آب شیرین کن/تصفیه آب در تهران/تصفیه آب در کرج/فیلتر یخچال ساید/فیلتر آب یخچال/فیلتر سامسونگ/فیلتر یخچال سامسونگ/فیلتر یخچال الجی/فیلتر یخچال ال جی/فروش فیلتر ال جی/فیلتر آب یخچال/قیمت فیلتر آب یخچال/فیلتر آب یخچال ساید/فیلتر یخچال سامسونگ/فیلتر یخچال ال جی/فیلتر آب یخچال