فروش دستگاه های تصفیه آب و انواع فیلتر های ساید    ۰۹۱۲۲۴۸۰۸۰۲   -۰۲۱۴۶۰۴۰۲۳۳

index

بارداری و مصرف آب

همانطور که می دانید هیدراته نگه داشتن بدن ایده بسیار خوبی است جهت بهبود عملکرد بدن و جلوگیری از کم آبی آن. اما مواقعی است که بدن ما در وضعیت هشدار قرار داشته و اهمیت هیدراته نگه داشتن بدن دوچندان می گردد. یکی از این مواقع، دوران بارداری می باشد.

آب می تواند در کاهش عوارض جانبی دوران بارداری و آماده سازی بدن برای تغییرات فیزیولوژیکی مادر و جنین مفید باشد. از آنجا که آب مانند یک سیستم حمل و نقل عمل می کند می تواند در رساندن مواد مغذی به نوازد بسیار کمک نماید. همچنین مصرف آب در جلوگیری و بهبود گرگرفتگی و عفونت های دستگاه ادراری که از عوارض شایع دوران بارداری هستند بسیار مفید می باشد.

با توجه به افزایش حجم خون در ماه هشتم بارداری، اهمیت نوشیدن آب جهت جلوگیری از غلظت خون و همچنین فشار خون بسیار زیاد است. همچنین این افزایش حجم خون می تواند باعث مشکلات قلبی و عروقی نیز گردد.

از آنجا که دست دادن آب بدن می تواند باعث انقباض شود، کمبود آب در سه ماهه سوم حاملگی می تواند باعث زایمان زودرس شود. زایمان زودرس می تواند باعث ایجاد بسیاری از خطرات بهداشتی به نوزاد تازه متولد شده گردد.

مشکلات شایع ناشی از کمبود آب در دوران بارداری

خستگی
تغییر تعادل هورمونی و سردرد – نقش آب در واکنش های شیمیایی و حمل و نقل
ناراحتی معده، سوزش سردل، زخم و یبوست – نقش آب در هضم
گرفتگی عضلات پا، تورم، سرگیجه و فشار خون بالا – نقش آب در تنظیم مایعات و احتباس
درد مفاصل – نقش آب در روان کردن مفاصل
زنان باردار باید مطمئن باشند که حداقل هشت لیوان آب تصفیه شده و سالم را در روز مصرف می نمایند. این مقدار جدا از مصرف مایعات از دیگر مواد غذایی توصیه می شود

کلمات کلیدی:

فروش دستگاه تصفیه آب/دستگاه تصفیه آب/قیمت دستگاه تصفیه آب/دستگاه تصفیه آب تایوانی/دستگاه آب شیرین کن/تصفیه آب در تهران/تصفیه آب در کرج/فیلتر یخچال ساید/فیلتر آب یخچال/فیلتر سامسونگ/فیلتر یخچال سامسونگ/فیلتر یخچال الجی/فیلتر یخچال ال جی/فروش فیلتر ال جی/فیلتر آب یخچال/قیمت فیلتر آب یخچال/فیلتر آب یخچال ساید/فیلتر یخچال سامسونگ/فیلتر یخچال ال جی/فیلتر آب یخچال