تصفیه آب سلامت

وارد کننده دستگاهای تصفیه آب و آب شیرین کن های خانگی و صنعتی و نیمه صنعتی میباشد.
همچنین این شرکت با بیش از ده سال سابقه در امر فروش ، تعمیر و خدمات پس از فروش یکی از بهترین و پر افتخارترین شرکتهایی است که در این زمینه فعالیت میکند .

اهداف ما:

آموزش و اطلاع رسانی:

♦ در این سایت تلاش بسیاری شده است که اطلاعات علمی درباره آب، سیستم های تصفیه، نحوه سرویس و نگهداری و صدها مطلب مرتبط دیگر در اختیار کاربران محترم قرار گیرد. به اعتقاد ما، بی اطلاعی یا باورهای غلط رایج، موجب استفاده نادرست از دستگاه شده و ضرر آن در انتها متوجه فرد و خانواده او می گردد.

 مشاوره رایگان:

♦با توجه به تنوع بسیار گسترده محصولات ارایه شده در زمینه تصفیه آب  کارشناسان فروش سلامت این آمادگی را دارند که با سعه صدر خریداران محترم را راهنمایی نموده تا دستگاهی متناسب با نیازهای هر خانواده و محل زندگی آنها در اختیارشان قرار گیرد. همچنین در صورتی که از قبل دستگاه تصفیه آب دارید، می توانید جهت رفع اشکال یا دریافت خدمات سرویس و نگهداری آن مشاوره گرفته و از خدمات کارشناسان فنی ما بهره ببرید.

ارائه محصولات اصل:

♦ فیلترها و دستگاه های غیر اصل از مواد بازیافتی یا غیر سازگار با بدن تهیه شده که نه تنها فایده ای ندارد، بلکه در طولانی مدت باعث بروز بیماری می گردد. از آنجا که تصفیه آب شرب مستقیما با سلامتی خانواده ارتباط دارد، شرکت سلامت متعهد است که دستگاه های اورجینال را با تاییدیه های NSF , WaterQuality ارایه نماید. همچنین کلیه قطعات یدکی، اتصالات، فیلترها و لوازم مصرفی نیز با کیفیت اصل در اختیار شما قرار می گیرد.

پشتیبانی مستمر:

نگهداری صحیح دستگاه، مهمتر از خرید اولیه آن است. درصورتی که فیلترها به موقع تعویض نشوند، علاوه بر تجمع و رشد عوامل بیماری زا، باعث خرابی دستگاه و افت شدید کیفیت آب می شوند. تصفیه آب سلامت، پشتیبانی مستمری از دستگاه شما خواهد داشت.وبه راحتی میتوانید از  خدمات دوره ای سرویس و نگهداری ما بهره ببرید.

 

تلفن های تماس:

دفتر فروش :۰۲۱۴۶۰۴۰۲۳۳

 موبایل:۰۹۱۲۲۴۸۰۸۰۲