فروش دستگاه های تصفیه آب و انواع فیلتر های ساید    ۰۹۱۲۲۴۸۰۸۰۲   -۰۲۱۴۶۰۴۰۲۳۳

home-water-filtration-plumber

عوارض فلوراید موجود در آب

مقالات تا به حال در مورد آلاینده های آب به فراوانی صحبت شده است. ولی یکی از مواد موجود در آب که کمتر در مورد آن بحث شده، فلوراید است. وجود فلوراید در آب شهری می تواند باعث ایجاد عوارض زیادی در مصرف کنندگان شود.

از مضرات فلوراید می توان به خشکی مفاصل، ناهنجاری های اسکلتی، خطر ابتلا به سرطان، آسیب های ژنتیکی، تیروئید و آسیب عملکرد سیستم عصبی در انسان را نام برد. البته عوارض جانبی ایجاد شده توسط آن به مقدار مصرف آب آلوده به صورت روزانه، وزن بدن فرد، و توانایی بدن را برای فیلتر کردن و از بین بردن مواد شیمیایی وابسته است.

سدیم فلوراید حاصل فرآیند تولید آلومینیم می باشد. این عنصر همچنین در سموم دفع موش و سوسک، داروهای بیهوشی و خواب آور، داروهای اعصاب و روان و … کاربرد دارد.

فلوراید سمی تر از آلومینیم بوده و مطالعات نشان داده که مصرف فلوراید میزان جذب آلومینیم را تا ۶۰۰% در بدن افرایش می دهد. همین موارد علت هشداری است که در پشت خمیردندان های حاوی فلوراید داده شده است مبنی بر عدم بلعیدن آن و دور نگه داشتن از دسترس کودکان.

چالشهای استفاده از فلوراید در آب:

فلوراید یک ماده مغذی نیست و هیچ فرآیند بیوشیمیایی در بدن انسانبه فلوراید نیاز ندارد.

هنگامی که فلوراید به آب اضافه می گردد هیچ کنترلی بر مقدار مصرف آن وجود ندارد، زیرا آب دارای فلوراید بطور نا محدود در دسترس همگان قرار می گیرد.

شواهدی که نشان دهد فلوراید یا بلع فلوراید از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند کمتر از آن است که به این وسعت در معرض استفاده قرار گیرد

مقدار فلوراید موجود در آب

فلوراید چیست

مزایای فلوراید

 

کلمات کلیدی:

فروش دستگاه تصفیه آب/دستگاه تصفیه آب/قیمت دستگاه تصفیه آب/دستگاه تصفیه آب تایوانی/دستگاه آب شیرین کن/تصفیه آب در تهران/تصفیه آب در کرج/فیلتر یخچال ساید/فیلتر آب یخچال/فیلتر سامسونگ/فیلتر یخچال سامسونگ/فیلتر یخچال الجی/فیلتر یخچال ال جی/فروش فیلتر ال جی/فیلتر آب یخچال/قیمت فیلتر آب یخچال/فیلتر آب یخچال ساید/فیلتر یخچال سامسونگ/فیلتر یخچال ال جی/فیلتر آب یخچال