فروش دستگاه های تصفیه آب و انواع فیلتر های ساید    ۰۹۱۲۲۴۸۰۸۰۲   -۰۲۱۴۶۰۴۰۲۳۳

دستگاه تصفیه آب پیوریتک

deserts

دستگاه تصفیه آب پیوریتک یک تصفیه آب خانگی است که دارای مخزن پمپ شیربرداشت و دیگر اکسسوری تصفیه آب میباشد . تصفیه آب خانگی پیوریتک از کیفیت مناسبی برخوردار است . ظاهر دستگاه تصفیه آب پیوریتک ce4  مقداری با دیگر دستگاه های تصفیه آب تفاوت دارد . یکی از ایراداتی که میتوان به این دستگاه تصفیه آب گرفت این است که این دستگاه گیج فشار ندارد . بدنه تصفیه آب پیوریتک حالت پلاستیک و از جنس فایبر گلاس است .

دستگاه تصفیه آب پیورتکCE4 محصول تایوان بوده و دارای ۶ فیلتر جهت تصفیه آب به صورت اسمز معکوس یا RO  میباشد. این دستگاه تصفیه آب میتواند آب را تا ۰۰۰۱/۰ میکرون تصفیه کند و آب آشامیدنی گوارایی تهیه کند .

 

به این دستگاه فیلتر قلیایی به عنوان فیلتر هفتم تصفیه آب و فیلتر آنتی باکتریال UV به عنوان فیلتر هشتم تصفیه آب در صورت نیاز و درخواست مشتری اضافه میگردد.

این دستگاه تصفیه آب خانگی به عنوان یک دستگاه نسبتا گران قیمت بوده و به کسانی که مشکلی با پرداخت هزینه کمی بیشتر نسبت به دیگر دستگاه های تصفیه آب ندارند , پیشنهاد میشود؛ البته طراحی این دستگاه نیز باعث متفاوت شدن این دستگاه تصفیه آب شده است.

 

شرح مراحل دستگاه تصفیه آب پیورتک CE4

مراحل پیش تصفیه شامل سه فیلتر :

فیلتر الیافی (فیلتر پلی پروپیلن) :

این فیلتر تصفیه آب خانگی از جنس پلی پروپیلن صد در صد خالص با فشردگی ۵ میکرون با پوسته شفاف جهت حذف گل و لای ، شن و ماسه و سایر آلودگی های معلق , می باشد .

 

فیلتر کربن پودری تصفیه آب:

 

این فیلتر تصفیه آب خانگی از جنس پوسته نارگیل سفید جهت حذف تری هالومتان ها و بیشتر مواد شیمیایی آلی موجود در حشره کش ها و آفت کش ها ,رنگ ، طعم و بوی آب و همچنین کلر می باشد .

 

فیلتر کربن بلاک:

 

این فیلتر در تکمیل عملکرد مرحله دوم میباشد ؛ کربن بکار رفته در این فیلتر تصفیه آب خانگی از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت حذف مواد شیمیایی موجود در آب می باشد .

 

فیلتر ممبران تصفیه آب :

 

این فیلتر به عنوان چهارمین و اصلی ترین بخش تصفیه آب خانگی بوده که از یک سری غشاهای نیمه تراوای رول شده با روزنه های ۰۰۰۱/۰ میکرون تشکیل شده است که در این مرحله مضرترین مواد محلول آب از جمله مواد غیر آلی حل شده ، مواد آلی حل شده ، آلایندههای میکروبیولوژیکی از قبیلاندوتوکسین ها ، ویروس ها و باکتری ها و نیترات و نیتریت و فلزات سنگین مانند جیوه , آرسنیک , سرب , روی و… حذف میگرند.

 

فیلتر پست کربن:

 

کربن این فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی از جنس پوسته نارگیل جهت بهبود طعم ، بو و مزه آب, می باشد .

علت استفاده از این فیلتر در دستگاه تصفیه آب این است که آب پس از ذخیره در مخزن از این فیلتر عبور می کند , اگر آب به مدت طولانی در مخزن مانده و طعم و بوی آن تغییر پیدا کرده باشد با عبور از فیلتر پست کربن تغییرات صورت گرفته بهبود می یابد .

 

فیلتر مینرال:

این فیلتر تصفیه آب جهت تنظیم pH و بهبود طعم و مزه آب مورد استفاده قرار میگیرد.

این دستگاه دارای پمپ , مخزن و شیر اهرمی با طراحی زیبا میباشد.

مشخصات دستگاه تصفیه آب پیوریتک

قیمت دستگاه تصفیه آب پیوریتک

فروش  دستگاه تصفیه آب پیوریتک

کلمات کلیدی:

فروش دستگاه تصفیه آب/دستگاه تصفیه آب/قیمت دستگاه تصفیه آب/دستگاه تصفیه آب تایوانی/دستگاه آب شیرین کن/تصفیه آب در تهران/تصفیه آب در کرج/فیلتر یخچال ساید/فیلتر آب یخچال/فیلتر سامسونگ/فیلتر یخچال سامسونگ/فیلتر یخچال الجی/فیلتر یخچال ال جی/فروش فیلتر ال جی/فیلتر آب یخچال/قیمت فیلتر آب یخچال/فیلتر آب یخچال ساید/فیلتر یخچال سامسونگ/فیلتر یخچال ال جی/فیلتر آب یخچال